Büro Hak-Sen Sakarya'da kuruldu

Hak ve emek mücadelemizde bir ilimiz daha katıldı. Katılımlar nedeniyle Sakarya’ya giden Genel Başkan Ayhan Çivi çeşitli etkinliklere katıldı.
Programa HAKSEN Basın Koordinatörü Yusuf Karaçor, Büro Hak-Sen Genel Mali Sekreteri Özgür Tuncer ve Büro Hak-Sen Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Ömer Yılmaz katıldılar.

Sendikamızın Sakarya temsilcisi İsmet Karaca’nın hazırladığı program çerçevesinde Sakarya Valisi Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret eden Genel Başkan Ayhan Çivi, ziyaretinden ardından Valilikte görev yapan sendika üyelerimizle bir toplantı yaparak, sendikamızın çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verdi.

Sakarya temsilcimiz tarafından organize edilen iftar yemeğinde üyelerimiz ve basın mensuplarıyla bir araya gelen Çivi, burada yaptığı konuşmada; konfederasyonumuzun hak ve emek mücadelesinde bir mevzi daha kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sendikal mücadelemiz bugün resmi olarak Sakarya’da başlamıştır. Bu nedenle, temsilcimiz İsmet Karaca’ya ve sendikamıza katlan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ben şahsen Sakarya’da ışığı bizzat gördüm. Mücadelemiz kısa zamanda çok güzel bir konuma gelecektir, dedi.

Sendikal mücadelede ne siyaset ne ideoloji ne de ticareti amaçlamadıklarının altını çizen Genel Başkan Ayhan Çivi, mücadelemizdeki tek referansımız hak ve adalettir, dedi.

TBMM’de çalışan personele verilen maaşlara da değinen Çivi, yıllardır memurlara yokluk edebiyatı yapanların doğruyu söylemediklerini TBMM’deki ücretlere bakarak görülebileceğini söyledi.

Konuşmanın ardından temsilcilik yetkisini İsmet Karaca’ya veren Çivi, sendikamıza katılan üyelerin başvuru formlarını teslim aldı.


Eklenme : 02 Ağustos 2012

Bu habere ekli dosya bulunmamaktadır

Facebook'ta Paylaş
Adres : GMK Bulvarı 40/2 Kat 2 Maltepe / ANKARA - Telefon : (0312) 229 03 25 - ( - Faks : (0312) 229 03 26