METLİS-DER Yönetimi Genel Başkan Ayhan Çivi'yi Ziyaret Etti.

Büro Hak-Sen Genel Mali Sekreteri Köksal Kızılcı’nın da iştirak ettiği ziyarete METLİS-DER Genel Başkanı Fatih Dağlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Altıntaş, Gökhan Bekaroğlu, Fatih Göktürk, Murat Ayvazoğlu katıldılar.

Dernek Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar dileyen Genel Başkan Ayhan Çivi, başta Havacılık Tazminatı olmak üzere Meteoroloji çalışanlarının mali ve sosyal haklarının iyileştirilmesi için Dernekle birlikte yapılacak çalışmalara her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Son yıllardaki başarılı çalışmaları nedeniyle Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son derece nitelikli veriler ürettiğini , kamuoyundaki güvenilirliğinin arttığını vurgulayan Çivi, buna karşılık EuroControl’den (Avrupa Hava Seyrü Sefer Güvenliği Örgütü) Devlet Hava Meydanları’nda çalışan personeline verilen ek ödemeden Meteoroloji personelinin mahrum bırakıldığını söyledi.

Çivi, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Meteoroloji personelinin sorunlarına olan duyarlılığımız devam edecektir. Havacılık Tazminatının ödenmesi için sendika olarak girişimlerimiz devam etmektedir, dedi.

METLİS-DER Genel Başkanı Fatih Dağlı’da sendikamızın desteğinden duyduğu memnuniyeti belirterek, Meteoroloji çalışanlarının sorunlarının çözümü için herhangi bir ayrım yapmadan tüm taraflarla işbirliği içinde çalışmayı istediklerini, söyledi.
Eklenme : 29 Haziran 2014

Bu habere ekli dosya bulunmamaktadır

Facebook'ta Paylaş
Adres : GMK Bulvarı 40/2 Kat 2 Maltepe / ANKARA - Telefon : (0312) 229 03 25 - ( - Faks : (0312) 229 03 26